16:23

Ja słodka pierwszoklasistka :)

Jak zapewne wiecie Karinka 1 września przekroczyła szkolny próg i została uczennicą :)
Jednak dopiero 22 października pełnoprawnie stała się pierwszoklasistką. Tego właśnie dnia odbyło się w jej szkole Pasowanie na Ucznia.

Cukrzyca ani trochę w niczym nam nie przeszkadzała :)

Już dzień wcześniej zabrałyśmy się za przygotowanie odpowiedniego stroju (dla wszystkich członków rodziny) i zakręcenie papilotów na włosach Kariny - tak tak moje dziecko całą noc spało z wałkami :P
Rano wstaliśmy o 7-ej by o 8-ej być już w szkole gdzie trzeba było przygotować klasę na małe "after party" ;). Dzieciaki w tym czasie gdy mamy podjadały pyszne ciasta :P miały ostatnią próbę :)
O 9-ej zaczęło się 1,5 godzinne przedstawienie - naprawdę jestem mega dumna z wszystkich dzieci że tak potrafiły się zorganizować :)
Były piosenki, wierszyki a nawet tańce.
Po części artystycznej dzieciaki dumnie podchodziły do Pani Dyrektor która ogromnym ołówkiem pasowała ich na uczniów :)
Ale największą niespodzianką dla nich był ogromny tort.
Trzeba było jeszcze za pozować do zdjęcia klasowego i można było zmykać do klasy gdzie czekały pyszne ciasta, babeczki itp :)

Dzieciaki zasłodziły się maksymalnie - w zasadzie tortu już nie mogły w siebie wcisnąć :P i chyba została nim obdarowana reszta uczniów ze szkoły (taki był duży) :D

Karinka też wcinała wszystkie słodkości - a cukry cały dzień były super :) (mimo że insulina tak trochę na oko była podawana) :)

A i najważniejsze (Karinka kazała dopisać) -w tym dniu nie było lekcji :P i po całej imprezie można było iść do domu .

A teraz krótka fotorelacja :

4 komentarze:

 1. Dzień dobry!!! Od lutego 2015r. także wstąpiliśmy do grona cukierni, kiedy to stwierdzono u naszej 5 letniej córeńki cukrzycę 1 typu, nie muszę nic więcej pisać, bo nikt mnie lepiej nie zrozumie ani nie będzie wiedział co czuję jak inna mama w takiej samej sytuacji. Nie wiem jak się z Panią skontaktować bo nie znalazłam żadnego maila.W swoim blogu opisuje Pani różne etui na pompę, bo także od tygodnia mamy na -tą chwilę- nieszczęsną pompę!!!właśnie chcę zamówić etui maylily i znalazłam sklep, większy problem z nocą, mam na myśli to żeby dziecku spało się jak najbardziej komfortowo, wspominała Pani o specjalnej piżamce, czy mogę prosić o większy opis albo sklep

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witamy :) bardzo nam miło że trafiliście do nas :) jeśli chodzi o saszetkę - polecam także te z www.facebook.pl/saszetkinapompyinsulinowe - naprawde Pani się tym zajmująca szyje cuda :)
   w kwestii piżamki - mieliśmy taką prowizoryczną z doszytymi kieszonkami ale zdecydowanie saszetki lepsze :)
   w razie pytań - podaje maila ania103@autograf.pl - proszę o przesłanie danych córeczki - z chęcią podzielimy się "cukrzycowymi gadżetami" - choć tak sprawimy jej radośc :) Pozdrawiamy serdecznie i trzymajcie się - wiemy że na początku jest ciężko ale dacie radę :*

   Usuń
  2. Witam,wyslalam do Pani maila,ale nie wiem czy doszedl

   Usuń
  3. Witam,wyslalam do Pani maila,ale nie wiem czy doszedl

   Usuń

Copyright © 2016 Mama Cukiereczki , Blogger