23:37

Cukiereczkowa artystka

Ach co to był za dzień :) Karinka wyczekiwała go od tygodnia a gdy nadszedł od rana dopytywała się kiedy jedziemy. W tym szczególnym dniu wybierałyśmy się same (bez Hubcia tym razem - został podrzucony babci) na warsztaty fotograficzne dla najmłodszych.
W naszym mieście otwarła się niedawno super kawiarnia dla mam i dzieci - naprawdę extra sprawa - mamy w spokoju mogą wypić kawę i zjeść pyszne ciacho a dzieci w tym czasie mają czas na zabawę.
Choć kawiarnia znajduje się kawałek od nas postanowiłyśmy że pojedziemy :) I to była świetna decyzja - w CAFE MAMA odbywały się zajęcia foto dla dzieciaków połączone z scrapbookingiem.
Zajęcia prowadziła Pani fotograf z zaprzyjaźnionego CENTRUM FOTOGRAFII
Choć Karinka na początku trochę z dystansem podchodziła do wszystkiego po jakiś 5 minutach była w swoim żywiole - pozowania, wycinania, naklejania itp. Chyba ten cały scrapbooking przypadł jej do gustu - czyżby kolejna rzecz do listy prezentowej ;P
Na zakończenie zajęć wszystkie dzieciaki otrzymały parę gadżetów typu długopis, kolorowanki itp.
A my z Karinką skusiłyśmy się jeszcze na pyszną babeczkę :)
Jeśli chodzi o cukier to w czasie zajęć trochę nam poleciał w dół ale miałyśmy pod ręką soczek i szybko wszystko wróciło do normy.
Myślę że częściej będę wypatrywała gdzie organizują się tego typu imprezy.
Dla Kariny jest to świetna okazja do kontaktu z innymi dziećmi i integrowania się w grupie mimo choroby.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Mama Cukiereczki , Blogger