22:13

Co to będzie ...?

Jak już zapewne wiecie dwa dni temu zamieszkała z nami nasza nowa lokatorka - mowa o pomie Accu Check Combo. Póki co grzecznie mieszka w pudełeczku i czeka na wypuszczenie - oczywiście od czasu do czasu do niej zaglądamy co by się oswoić i przyzwyczaić. Dziś już nawet na chwilę Karinka się w nią "ubrała" i stwierdziła że może wytrzyma z tym czymś przy pasie :)
Przyznam się szczerze że nie myślałam że tak szybko pompa stanie się naszą własnością. Decyzje o tym że chcemy ją mieć podjęliśmy pod koniec maja i dosłownie 3 tygodnie później dostaliśmy informacje że już czeka. Tak naprawdę to nie zbyt zdążyłam oswoić się z tą myślą że moja córeczka będzie "pompiarką" ;)
W poniedziałek (7 lipca) mamy zostać podpięci już tak naprawdę (bo teraz jesteśmy jakby pompiarzami dla NFZ ale jak to zwykle bywa w szpitalu miejsca brak więc musimy tydzień czekać aż się coś zwolni i będziemy mogli się szkolić 4 dni ).
Moje obawy jako matki są ogromne - najbardziej boję się tego że coś źle policzę albo źle założę wkłucie, albo Karina gdzieś wyrwie dren, albo pompa się nagle popsuje itd. itd. Na szczęście dobrze że tatek jest i matkę wspiera i mówi że zawsze do penów możemy wrócić gdyby Karina jednak nie chciała być do "czegoś" podpięta.
Wszystko zapewne wyjdzie w praniu :) Jak na razie odliczamy dni do naszego szkolno-urlopowego pobytu w szpitalu (niestety tatek jeśli teraz weźmie urlop to nici z naszego sierpniowego wyjazdu nad morze:( - ktoś musi z Hubciem zostać - choć nie powiem tatek ma plan co by w pracy sekretarki zajęły się małym - w sumie i tak nie mają nic do roboty ;)
Ale pożyjemy zobaczymy - pompa jest i czeka :) a razem z nią czekają nasze obawy.......

3 komentarze:

 1. Na pewno będzie dobrze, potrzeba tylko czasu i nauki :) Powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękujemy bardzo :) Liczymy że będzie ok :)

  OdpowiedzUsuń
 3. my mamy Combo. W razie pytań proszę pytać (mail podany:))
  Powodzenia w pompowaniu.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Mama Cukiereczki , Blogger