22:38

Rutyna.... jak jej uniknąć :)

Coś ostatnio brak nam czasu na wszystko. Dni przelatują jeden za drugim i w zasadzie prawie każdy jest taki sam. Pobudka 7 rano , śniadanie, odwożenie Kariny do przedszkola, zakupy, sprzątanie, południowa drzemka Hubcia, gotowanie obiadu, odebranie Kariny, powrót taty z pracy, zabawy z dzieciakami, wieczorne rytuały -kąpanie, jedzenie, usypianie i tak wkółko. Taka mała rutyna.
I teraz co tu zrobić żeby życie było bardziej ciekawe? Wystarczy mieć dzieci ;) I mimo tego że każdy dzień przebiega podobnie to wystarczy jeden uśmiech i spojrzenie małych oczek i już świat się zmienia :)
A teraz coś w temacie cukrzycy - ostatnio zaczełam zaglebiać się w temacie przeszczepu trzustki - i już sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć - oczywiscie polskie prawo nie pozwala na przeszczepy u dzieci ponizej 14-go roku zycia (oczywiscie w przypadku zagrożenia życia to prawo jakby nieobowiązuje).
Jakby sie tylko dało i mialabym 100% pewność ze moja corka po przeszczepiw bedzie zdrowa to oddalabym własną trzustke bez zastanowienia :)
Codziennie myśle o tym że wkoncu nadejdzie taki dzień ze Karina nie będzie potrzebować insuliny i odstawi ją na zawsze.
Że nareszcie będzie zdrowa a cukrzyca bedzie jak sen ktory kiedys nam sie przyśnił.

Dziś tatuś pojechał na szkolenie (czytaj impreze do rana;)) a matka z dzieciakami została - dobrze że chodze na trwningi 2 razy w tygodniu to mam malą odskocznie.

Nasze cukry dziś tak pół na pół. Pod wieczór wszystko się ladnie wyrównało. :) i Karinka smacznie śpi.


2 komentarze:

  1. A ja tam bardzo lubię swoją codzienną rutynę, czyli sprzątanie, pranie itd. Lubię wykonywać takie czynności, nie chodzę do pracy, więc na spokojnie wszystko w domu ogarniam. Jeśli chodzi o konkretne produkty, których używam, to ostatnio znalazłam fajny proszek. Jeśli chcesz, to zobacz tu i może wybierzecie dla siebie coś fajnego. Jest w czym wybierać. Dostępne proszki świetnie dopierają i dobrze wpływają na ekologię.

    OdpowiedzUsuń
  2. A ja myślę, że czasem rutyna jest bardzo dobra, np. w sprzątaniu. Jeśli korzystam z rutyny, automatycznych prac domowych i tego, że wszystko jest tak, jak zaplanowałam, to mogę powiedzieć, że zawsze mam dzięki temu czysty dom. A jeśli chodzi o same środki to pomagają mi https://www.inco.pl/dzialalnosci/domowe-srodki-czystosci

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Mama Cukiereczki , Blogger